Jeśli stal - to my

 1. pl
 2. de
 3. en

Nasz zespół jest złożony z wykwalifikowanej kadry inżynierów-spawalników o znacznym doświadczeniu praktycznym w nadzorze robót spawalniczych w przemyśle i wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń spawalniczych. Zajęcia praktyczne prowadzą instruktorzy z wieloletnim stażem pracy w zawodzie nauczycieli zawodu spawacza, którzy przez lata sami zajmowali się zawodowo spawalnictwem.

 

 

U nas nie tylko zdobędziesz CERTYFIKAT ale także wiedzę i niezbędne umiejętności do wykonywania zawodu spawacza tak bardzo niezbędne do pracy w UNII EUROPEJSKIEJ !

O OŚRODKU

ODNOWIENIE UPRAWNIEŃ

Ośrodek prowadzi szkolenia w metodach:

 • 111 – spawanie ręczne elektrodą otuloną (MMA)

 • 131 – spawanie półautomatyczne w osłonie gazu obojętnego (MIG)

 • 135 – spawanie półautomatyczne w osłonie gazu aktywnego (MAG)

 • 141 – spawanie elektrodą nietopliwą w osłonie gazu obojętnego (TIG)

 • 311 – spawanie gazowe

 

Wymienione metody dotyczą wszystkich grup materiałowych stali.

CERTYFIKOWANE SZKOLENIA

CERTYFIKATY

Zgodnie z obowiązującymi normami uprawnienia spawalnicze wydawane są na 2 lata.

 

W celu odnowienia uprawnień spawalniczych w danej metodzie jak również podwyższenia ich zakresu Ośrodek Spawalnictwa STAL MONTAŻ przeprowadza egzaminy weryfikacyjne. Po pozytywnej ocenie egzaminacyjnego złącza spawanego wydawane są uprawnienia na kolejne 2 lata.

 

Certyfikaty spawalnicze wydawane są przez odpowiednią jednostkę Urzędu Dozoru Technicznego lub UDT- CERT

 

W przypadku dłuższej przerwy w wykonywaniu prac spawalniczych istnieje możliwość dodatkowego treningu przed egzaminem weryfikacyjnym z udziałem instruktora nauki praktycznej zawodu.

 • Poświadczenie Oceny Nr CO/Sp/Sz/14/01/14 wydane przez UDT-CERT posiadania zdolności do prowadzenia szkolenia spawaczy w zakresie PN-EN 287-1:2011 , PN-EN ISO 9606-1:2014-02;

 

 • Poświadczenie Oceny nr CO/Sp/Eg/14/01/14 wydane przez UDT-CERT, że STAL-MONTAŻ Leszek Kucharczyk jest Ośrodkiem Egzaminacyjnym Spawaczy UDT- CERT w zakresie PN-EN 287-1:2011PN-EN ISO 9606-2:2014-02;

 

 • Zaświadczenie Nr DS./EgzSpaw_Bia/80/10/14 o ukończeniu szkolenia na temat: Egzaminowanie personelu wukonującego połączenia nierozłączne wg wymagań normy PN-EN ISO 9606-1:2014 i PN-EN ISO 14732:2014.

 

Współpracujemy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Białymstoku w zakresie realizacji grupowych i indywidualnych kursów spawania oraz prywatnymi przedsiębiorcami w zakresie szkolenia, egzaminowania oraz sprawdzenia umiejętności spawalniczych osób podejmujących pracę w danym zakresie robót. Pozwala to na wyselekcjonowanie wysoko wykwalifikowanej kadry spawalniczej.

 

WSPÓŁPRACA I REFERENCJE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ważne linki:

biuro@konstrukcjekucharczyk.pl

+48 792 469 433